Aktualności

PRACE KONKURSOWE NA II WOJEWÓDZKI KONKURS NA PALMĘ I PISANKĘ WIELKANOCNĄ NALEŻY SKŁADAĆ DO DNIA 3 MARCA 2021 ROKU DO GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W MICHOWIE, UL. STRAŻACKA 1.

Więcej o: II WOJEWÓDZKI KONKURS NA PALMĘ I PISANKĘ WIELKANOCNĄ

Gminna Biblioteka Publiczna w Michowie informuje, że organizowany jest II Wojewódzki Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną. Szczegóły konkursy opisane są w Regulaminie. Prace z terenu gminy Michów przyjmowane będą do dnia         3 marca 2021r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Michowie ul. Strażacka 1.

Dyrektor GBP w Michowie

Jadwiga Kruczek

KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU NA PALMĘ I PISANKĘ WIELKANOCNĄ

Decyzją Dyrektora Centralnego Biura Spisowego, podjętą w porozumieniu z Generalnym Komisarzem Spisowym, termin naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych do NSP 2021 na terenie całego kraju zostaje przedłużony do 16 lutego 2021 r.

Dyrektor Centralnego Biura Spisowego

Janusz Dygaszewicz

BANER_600x400_4 nabór (1)

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na usuwanie azbestu!

Szanowni Państwo, informujemy o rozpoczęciu V naboru Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego„, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020.

Nabór Zgłoszeń lokalizacji będzie trwał od dnia 01.02.2021 r. do dnia 26.02.2021 r. Więcej „Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na usuwanie azbestu!”