Dzień: 2022-11-15

węgiel

Informujemy, że Gmina Michów zgodnie z ustawą o preferencyjnym zakupie paliwa stałego  rozpoczęła nabór wniosków o wskazany w ustawie zakup paliwa stałego.

Wnioski mogą składać mieszkańcy gminy Michów, którzy spełniają kryteria uprawniające do otrzymania dodatku węglowego, czyli posiadają wpis w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków i jako główne źródło ciepła wskazali źródło węglowe.

Wnioski na ten rok przyjmowane będą do 9 grudnia br.

O terminie zakupu decyduje kolejność złożenia wniosku!

Cena tony węgla wynosić będzie 2 tysiące złotych brutto.

Od stycznia 2023 r. przyjmowane będą kolejne wnioski na zakup węgla w ilości 1,5 tony na gospodarstwo domowe, na sezon grzewczy 2023 (styczeń-kwiecień).

Informujemy, że podmiotem wprowadzającym węgiel do sprzedaży będzie Lubelski Węgiel „BOGDANKA” S. A. w Bogdance 21-013 Puchaczów.

Jedno gospodarstwo domowe może złożyć tylko jeden wniosek o zakup preferencyjny.

Wzór wniosku o preferencyjny zakup paliwa stałego do pobrania poniżej.

Wniosek: WNIOSEK O ZAKUP PREFERENCYJNY PALIWA STAŁEGO

Więcej „NABÓR WNIOSKÓW NA ZAKUP WĘGLA”