„CZYSTE POWIETRZE” – SPOTKANIE INFORMACYJNE

Zrzut ekranu 2022-03-18 141150

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane na spotkanie dotyczące Programu „Czyste Powietrze”. Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje o korzyściach związanych z wymianą kotła i termomodernizacją budynków mieszkalnych. Omówione zostaną zmiany w Programie, które obowiązują od 15 lipca 2022 r.

Spotkanie odbędzie się 6 września 2022 r. (wtorek) o godz. 15.00 w świetlicy Urzędu Gminy w Michowie (pok. 18). Poprowadzi je Pan Michał Jodełko – doradca energetyczny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. „Czyste Powietrze” to Program dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych (max. dwóch)                     z wyodrębnioną księgą wieczystą, dotyczący przede wszystkim wymiany przestarzałego źródła ciepła.

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu.