INFORMACJA – ZBIÓRKA ELEKTROODPADÓW I GABARYTÓW

s4_ogloszenie_o_zbiorce_gabarytow_i_elektroodpadow_1657178980_3606

 

Zbiórka elektroodpadów i odpadów wielkogabarytowych.

Przypominamy że w dniu 29 sierpnia na terenie naszej Gminy w miejscowościach Anielówka, Chudowola, Katarzyn, Michów, Mejznerzyn i Węgielce będą zbierane ELEKTROODPADY, w pozostałych miejscowościach zbiórka elektroodpadów odbędzie się w dniu 31 sierpnia. Odpady WIELKOGABARYTOWE na terenie całej Gminy odbędą się w dniu 30 sierpnia.

Szczegółowy opis zbieranych odpadów poniżej.

Odpady wielkogabarytowe to: sofy, krzesła, stoły, szafy, tapczany, łóżka, fotele, wózki dziecięce, huśtawki, zabawki dużych rozmiarów, rowery, dywany, wykładziny, materace, kołdry, okna z szybami, drzwi drewniane, kabiny prysznicowe (bez brodzików).

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny :

Urządzenia gospodarstwa domowego : chłodziarki, zamrażarki, pralki, suszarki do ubrań, zmywarki, mikrofalówki, grzejniki elektryczne, wentylatory elektryczne, odkurzacze, żelazka, tostery, frytownice, noże elektryczne, suszarki i prostownice do włosów itp;

Sprzęt teleinformacyjny i telekomunikacyjny np. komputery, laptopy, telefony, kalkulatory.

Sprzęt audiowizualny np. monitory, odbiorniki radiowe, odbiorniki telewizyjne, kamery wideo, sprzęt hi-fi.

Narzędzia elektryczne i elektroniczne np. wiertarki, piły, maszyny do szycia, zabawki.

Uwaga!!! Sprzęt elektro musi być kompletny. Sprzęt pozbawiony części nie zostanie odebrany.

Nie są odbierane : części samochodowe i elementy wyposażenia,  kosiarki spalinowe.