banner16
dms
previous arrow
next arrow
PlayPause

CZYSTE POWIETRZE – SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA SENIORÓW

Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów Gminy Michów na spotkanie informacyjne dotyczące Programu „Czyste Powietrze”. Celem spotkania jest przybliżenie Seniorom podstawowych informacji dotyczących Programu, przedstawienie zasad jego funkcjonowania, a także informacji związanych z całym procesem prawidłowego składania wniosków o dofinansowanie oraz zasad realizacji i rozliczania przedsięwzięć. Omówione zostaną zmiany w Programie „Czyste Powietrze, które obowiązują od 25 stycznia 2022 r.”

Spotkanie odbędzie się 22 marca 2022 r. (wtorek) o godz. 12.00 w remizie OSP w Michowie przy ul. Strażackiej 9. „Czyste Powietrze” to Program dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych (max. dwóch)  z wyodrębnioną księgą wieczystą, dotyczący przede wszystkim wymiany przestarzałego źródła ciepła.

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu.