Święto Pieczonego Ziemniaka     

Powiększ obraz4

Dnia 30 września bieżącego roku na placu przy Szkole Podstawowej w Katarzynie zorganizowano spotkanie integracyjne dla lokalnej społeczności pod hasłem „Święto Pieczonego Ziemniaka”.

Dla wszystkich przybyłych organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Imprezę rozpoczęto oficjalnym powitaniem gości oraz zaproszeniem do degustacji potraw z ziemniaka. Należy podkreślić tu, iż ogromną pomysłowością i dużymi zdolnościami kulinarnymi wykazali się w tym roku rodzice uczniów, przygotowując na stoły wspaniałe potrawy. Były one nie tylko smaczne, ale również pięknie i awangardowo wyglądały.          Wychodząc z przekonania, że do udanej imprezy potrzeba jeszcze czegoś więcej, niż tylko jedzenia, przygotowano również występy artystyczne,  konkurencje sportowe oraz zabawy na dmuchanym placu zabaw. Ogromnym powodzeniem cieszyły się sesje fotograficzne w fotobudce.

Autor: Szkoła Podstawowa w Katarzynie