PRZEŻYLI RAZEM PÓŁ WIEKU

Powiększ obrazDSC_0114

Dwanaście par z terenu Gminy Michów otrzymało od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie – jest to  cywilne odznaczenie państwowe, przyznawane przez Prezydenta RP dla par, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim.

Uroczystość wręczenia medali odbyła się 20 kwietnia 2017 r. w Urzędzie Gminy w Michowie.

Po złożeniu małżonkom gratulacji i życzeń przez Wójta Gminy Pana Janusza Jankowskiego, przystąpiono do odznaczenia par medalami.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymały następujące pary:

 1. Stefania i Albert Banucha.
 2. Helena i Józef Boguccy.
 3. Barbara i Stanisław Firlej.
 4. Danuta i Stanisław Gomuła.
 5. Teresa i Kazimierz Kowalscy.
 6. Janina i Eugeniusz Kubajka.
 7. Krystyna i Czesław Ogórek.
 8. Alina i Bogdan Opolscy.
 9. Mirosława i Władysław Piskorscy.
 10. Halina i Jerzy Skrzypiec.
 11. Marianna i Zbigniew Ścibiorscy.
 12. Zdzisława i Józef Waśkowicz.

 

Wszystkim Parom Małżeńskim życzymy dobrego zdrowia, nieustającej pogody ducha, spokoju i zadowolenia z każdego dnia, przeżywanego we wzajemnej życzliwości i miłości, w otoczeniu najbliższej rodziny, wypełnionego samymi pięknymi wspomnieniami z owoców minionych wspólnych lat życia.