Finał wojewódzki turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

Powiększ obrazimage_gallery

W dniu 6.04.2017 r. w Międzyrzecu Podlaskim odbył się wojewódzki finał turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Michowie wygrywając zawody powiatowe uzyskała awans do w/w turnieju.

W wyniku losowania 24 drużyny podzielono na 6 grup. Michów znalazł się w grupie G z drużynami: „Niedźwiadek” Chełm, Szkoła Podstawowa Urzędów
i Szkoła Podstawowa Milanów. Grano systemem „każdy z każdym”.

Wyniki w grupie drużyny z Michowa:

SP Michów – SP Milanów 3 : 0

SP Michów – Niedźwiadek Chełm 2 : 2

SP Michów – SP Urzędów 7 : 3

Drużyny Michowa i Niedźwiadka Chełm awansowały z grupy G do ćwierćfinałów. W ćwierćfinale drużyna z Michowa spotkała się z drużyną „Dubler” Opole Lubelskie i przegrała ten mecz 1 : 5 zajmując ostatecznie 5 miejsce w turnieju.

Skład drużyny z Michowa:

Durczak K., Podświadek Z., Berlińska K., Kukier W., Pacek A., Zyga A., Zyga K., Sitkowska K.

Opiekunem drużyny był Krzysztof Targoński.

 

Opracował:

Krzysztof Targoński