V Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Michów

Powiększ obrazimage_gallery (12)

W niedzielę 26 lutego 2017 r. o godzinie 14.30 w michowskiej hali widowisko-sportowej odbył się już V Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Michów. Jak co roku turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Do rozgrywek przystąpiło osiem drużyn, które grały brazylijskim systemem pucharowym.

Miejsca 7-8 zajęły następujące zespoły: „Taterki” oraz „Miastkówek”, natomiast na pozycjach 5-6 uplasowały się drużyny „Holiday” i „Aleksandrówka”.

W półfinałach zespół „No trudno, przegracie” pokonała drużynę Rudno”natomiast „Samorząd” zwyciężył z zespołem „40 +/-”.

Rywalizację o najniższe miejsce na podium wygrała ekipa „40 +/-na czwartym miejscu uplasował się zespół „Rudno”.

Finalistami turnieju zostały drużyny „Samorząd” i „No trudno, przegracie”.

Mecz finałowy stał na równym, wysokim poziomie dostarczając zgromadzonym kibicom dużo emocji, lecz lepszym zespołem okazała się drużyna „Samorząd„, która po tie-break’u pokonała, dobrze spisującą się, ekipę z Abramowa, która ukryła się pod nazwą „No trudno, przegracie”.

Uroczystego wręczenia dyplomów i pucharów dokonał sponsor turnieju – Wójt Gminy Michów Pan Janusz Jankowski.

Turniej zorganizowali oraz sędziowali członkowie lokalnego klubu sportowego GLKS Michów, tj. Prezes Waldemar Wójtowicz, Roman Aftyka oraz Michał Litwinek.